ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У вінницькому Veteran Hub пройде колективна «ветеранська» вакцинація

Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Листопада 2021, 13:44

Під армійський гумор та зі смаколиками відбудеться масова «ветеранська» вакцинація у вінницькому Veteran Hub 27 листопада. Охочим щепитися пропонують вакцини: CoronaVac, AstraZeneca, Moderna та Pfizer. А таким широким вибором може похвалитись далеко не кожен пункт щеплення.

Організатори планують зібрати понад пів сотні ветеранів та військовослужбовців, членів їхніх сімей та рідних загиблих. Упевнені: охочих буде не менше, адже після того, як Вінниця увійшла до червоної зони, громадяни активізувались. Та все ж статистика залишається не надто оптимістичною. А хто, як не ветерани, має бути прикладом для інших?

Чому саме Veteran Hub? Такий варіант чудове рішення для тих, хто не надто полюбляє лікарні, а за підтримки побратимів процес стане позитивнішим. До того ж серед ветеранів можна обговорити нагальні питання.

— Перед вакцинацією ми проконсультуємо кожного учасника, як максимально просто та оперативно отримати сертифікат, а також пояснимо, як у стислі терміни укласти договір із сімейним лікарем тим громадянам, хто цього ще не зробив, — прокоментував Ігор Гемба, керівник вінницького Veteran Hub.

Кожен з охочих може обрати свій час для проведення щеплень. Достатньо взяти із собою паспорт та ідентифікаційний податковий номер.

Реєстрація — за посиланням.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram