ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Олексій Данілов обговорив із представниками урядів США та Канади загрози та безпекове співробітництво

Прочитаєте за: 2 хв. 22 Листопада 2021, 11:59 1

Днями українська делегація на чолі з Секретарем Ради національної безпеки і оборони України Олексієм Даніловим взяла участь у роботі Halifax International Security Forum у м. Галіфакс (Канада) та провела низку зустрічей, де обговорювались актуальні питання щодо загрози та безпекового співробітництва України з державами-партнерами.

Про це повідомляється на сайті Ради національної безпеки і оборони України.

Делегація зустрілася з міністеркою національної оборони Канади Анітою Ананд, заступником національної оборони Канади Джоді Томас, делегацією сенаторів США на чолі з членом Комітету із закордонних відносин, головою Підкомітету з європейської та регіональної безпекової співпраці Джін Шахін та співголовою Комітету із закордоних відносин Сенату США Джимом Рішем.

Під час зустрічей Секретар РНБО України подякував канадським та американським партнерам за всебічну допомогу та підтримку України і висловився за поглиблення безпекової співпраці зі США та Канадою.

Крім того, українська делегація взяла участь у сесії на тему: Ukraine: Lіberty On the Line. У форматі Chatham-house було обговорено ситуацію на українських кордонах, важливість просування євроатлантичної інтеграції України для забезпечення безпеки в регіоні, необхідність жорсткої реакції цивілізованого світу на провокації РФ та сповідування солідарної позиції євроатлантичною спільнотою.

До складу української делегації також увійшли заступник Керівника Офісу Президента України Роман Машовець, заступник Міністра оборони України Анатолій Петренко, тимчасовий повірений у справах України в Канаді Андрій Буквич, аташе з питань оборони полковник Віктор Сіромаха, військовий аташе полковник Андрій Шмілик.

Читайте нас в Telegram