ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Одразу три «золота» вибороли військові спортсмени на чемпіонаті світу та міжнародному турнірі з MSAC

Прочитаєте за: 2 хв. 22 Листопада 2021, 13:35

У місті Харкові пройшов чемпіонат світу та міжнародний турнір з військово-спортивних багатоборств з дисципліни «бойове двоборство», де представники Національного університету оборони України імені Івана Черняховського вибороли золоті та бронзову медалі. 

Як повідомляє пресслужба головного військового вишу, до змагань долучилися представники з-понад 10 країн світу. 

На фон Для представників Національного університету оборони України цей міжнародний спортивний майданчик став чудовою нагодою вкотре довести, що українські військові — одні з найсильніших у світі, а університет гартує справжніх чемпіонів. 

Так, здолавши всіх суперників, золоту нагороду та право на звання чемпіона світу й міжнародного майстра з військово-спортивного багатоборства MSAC виборов представник навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій майор Денис Коновалов.

Крім того, почесну «бронзу» чемпіонату світу завоював курсант другого курсу навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Олександр Гуро.

Водночас у міжнародному турнірі з військово-спортивних багатоборств представники університету здобули одразу дві золоті нагороди. Найвищу сходинку п’єдесталу у своїх вагових категоріях посіли курсант третього курсу навчально-наукового інституту фізичної культури та СОТ Денис Скорик та курсант другого курсу Ігор Заїчко.

Довідково

MSAC (Military and Sport AllRound Competition) — військово-спортивне багатоборство, неолімпійський вид спорту, який має два розділи: бойове двоборство (стрільба + всестильовий бій) та військово-прикладне семиборство.

Читайте нас у Facebook