ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Російське окупаційне командування дозволило оформлення на військову службу осіб з кримінальним минулим

Прочитаєте за: < 1 хв. 22 Листопада 2021, 18:15 1

За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування ЗС РФ продовжує нарощувати бойову та мобілізаційну готовність з’єднань і частин так званих 1-го та 2-го армійських корпусів оперативного угруповання російських окупаційних військ. З 15 листопада на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях окупанти розпочали проведення чергового збору військовозобов’язаних запасу. З призваними на збори організовано проведення занять з бойової підготовки та тренувань з бойової готовності.

Відзначається, що проведення зборів контролюється комісією штабу 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ. Крім того, за наявною інформацією української розвідки, російські окупаційні адміністрації в Донецькій та Луганській областях ініціювали пропозицію про дозвіл призивати громадян РФ для проходження військової служби за контрактом.

Крім того, командування ЗС РФ продовжує активну агітацію населення на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях для проходження військової служби у складі російських окупаційних військ.

Також російське окупаційне командування дозволило оформлення на військову службу за контрактом усіх охочих, у тому числі, осіб з кримінальним минулим та алко- і наркозалежних.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини