ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Галіфаксі відбулася зустріч Анатолія Петренка з Парламентським державним секретарем Федерального міністерства внутрішніх справ, будівництва та громади ФРН Стефаном Майєром

Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Листопада 2021, 17:49 2

19 листопада на Галіфакському Міжнародному безпековому форумі Заступник Міністра оборони України з європейської інтеграції Анатолій Петренко провів двосторонню зустріч з Парламентським державним секретарем Федерального міністерства внутрішніх справ, будівництва та громади Федеративної Республіки Німеччина Стефаном Майєром. Про це повідомляє сайт Міноборони.

Під час зустрічі Анатолій Петренко обговорив з німецьким колегою безпекову ситуацію довкола України та тенденції її розвитку у європейському регіоні. Крім того, співпрозмовники обмінялися думками щодо перспектив двосторонньої співпраці в оборонній сфері.

Окремою темою діалогу було обговорення питань приєднання України у рамках Політики з безпеки і оборони ЄС до проектів програми PESCO та участі представників ЗС України у військових операціях під проводом ЄС. Також були підняті аспекти надання допомоги Україні з боку ЄС за рахунок ресурсів Фонду підтримання миру (European Peace Facility).

Заступник Міністра оборони України висловив вдячність за політичну та практичну підтримку, яку надає ФРН, для зміцнення обороноздатності держави.

У свою чергу Стефан Майєр запевнив у незмінності позиції Німеччини щодо суверенітету, територіальної цілісності та євроатлантичного курсу України.

Читайте нас в Telegram