ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Окремий ремонтно-відновлювальний полк на Дніпропетровщині відзначив своє 19-річчя

Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Листопада 2021, 9:41 31

Окремий ремонтно-відновлювальний полк на Дніпропетровщині ремонтує техніку військових частин оперативного командування «Схід» уже 19 років. З нагоди Дня створення полку тимчасовий виконувач обов’язків начальника логістики оперативного командування «Схід» полковник Євген Мельник вручив начальнику штабу частини підполковнику Антону Головку відзнаку командувача ОК «Схід», а особовому складу – грамоти і цінні подарунки.

− Наша частина виконує профільні задачі як у пункті постійної дислокації, так і в районі ООС, – каже заступник командира з морально-психологічного забезпечення підполковник Віктор Прокопенко.

− У більшості випадків відбуваються механічні поломки, а решта – вогневе ураження переважно від мін та артилерії противника, – додає командир ремонтно-відновлювального батальйону артилерійського озброєння підполковник Віктор Шепель.

Особовий склад частини – військовослужбовці віком до 30 років. Вони приходять служити після шкіл, технікумів, а є й такі, які навчаються в інститутах заочно.

На жаль, в історії полку є своя чорна сторінка. Під час завантаження запасних частин та інструменту, після завершення робіт у селищі Піски Донецької області, 12 листопада 2014 року від мінометного обстрілу загинули старший лейтенант Юрій Цибулін та сержант Олег Макаров. Монумент, встановлений на території полку в пам’ять про героїв – життя загиблих побратимів, яке продовжується у справі захисту української незалежності.

Фото позаштатного пресофіцера 532-го ОРВП

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram