ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Анатолій Петренко зустрівся у Галіфаксі з начальником штабу оборони Збройних Сил Нідерландів генералом Онно Ейхельсхаймом

Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Листопада 2021, 17:54 1

19 листопада в ході засідань Міжнародного форума з питань безпеки заступник Міністра оборони України з європейської інтеграції Анатолій Петренко провів двосторонню зустріч з начальником штабу оборони ЗС Королівства Нідерланди генералом Онно Ейхельсхаймом. Про це повідомляє сайт Міноборони.

Заступник Міністра оборони України поінформував пана Ейхельсхайма про безпекову ситуацію довкола України, рішення керівництва держави та заходи ЗС України щодо стримування російської гібридної агресії.

Сторони обговорили шляхи розширення співробітництва України з НАТО та ЄС, які спрямовані на реалізацію стратегічного курсу держави на повноправне членство у зазначених організаціях, зокрема, внески України у спільні зусилля з підтримання миру та безпеки за рахунок участі в операціях під проводом НАТО та ЄС.

Окремо було обговорено перспективи приєднання ЗС України до оборонних ініціатив ЄС, зокрема до проєктів Програми постійного структурованого співробітництва (PESCO). А також проведення заходів спільної бойової підготовки, у тому числі під час участі підрозділів ЗС держав-членів НАТО та Королівства Нідерланди у багатонаціональних військових навчаннях на території України.

Читайте нас в Telegram