ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Валерій Залужний затвердив Військовий Етос сержантського і старшинського складу

Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Листопада 2021, 14:45 75

Сьогодні, 19 листопада, Головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Валерій Залужний затвердив «Військовий Етос сержантського і старшинського складу Збройних Сил України».

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

— Це важливий документ, на основі якого має розвиватися професійний Сержантський корпус ЗС України, будуватися система роботи сержантів і формуватися культура взаємовідносин між сержантами, солдатами та офіцерами. Етос сержантського складу — це збірка морально-етичних норм і цінностей цієї категорії військовослужбовців. Це те, що визначає дух самого сержанта, його сутність, встановлює вимоги до особистих морально-ділових якостей, — розповів генерал-лейтенант Валерій Залужний.

Головнокомандувач ЗС України зазначив, що Військовий Етос сержантського і старшинського складу Збройних Сил України має на меті також зміцнити почуття професійної єдності сержантів і старшин, поселити в серці кожного з них почуття гордості за належність до цієї когорти професійних військовослужбовців, спаяти їх у єдиний механізм та мотивувати на командну роботу і досягнення єдиних цілей.

— Вірю в сержантський і старшинський склад! Професійному сержантському корпусу бути! Разом до перемоги! — підкреслив генерал-лейтенант Валерій Залужний.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини