ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Валерій Залужний та Халюк Байрактар обговорили розвиток і застосування безпілотної авіації у ЗСУ

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Листопада 2021, 10:45 28

У Києві Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний обговорив  із Генеральним директором турецької компанії Baykar Makina паном Халюком Байрактаром питання створення постійно діючої робочої групи з питань безпілотної авіації у Збройних Силах України.

Про це повідомляє Facebook-сторінка Генерального штабу ЗСУ.

Під час зустрічі з представниками Вaykar Makina генерал-лейтенант Валерій Залужний висловив глибоку вдячність турецькій стороні за підтримку Збройних Сил України та розповів про особливості використання ударних безпілотних комплексів Bayraktar TB2 у районі проведення операції Об’єднаних сил.

– Ударні безпілотні комплекси Bayraktar TB2 довели свою ефективність, зокрема й у районі проведення операції Об’єднаних сил. Тому ми продовжуємо нарощувати тактику й методику їхнього бойового застосування для стримування російської агресії і захисту інтересів України. Я дякую пану Халюку Байрактару за підтримку Збройних Сил України і відкритість до подальшої співпраці. Мені приємно, що ми говорили однією мовою, адже маємо спільне бачення потенціалу розвитку і застосування безпілотної авіації, – наголосив Головнокомандувач Збройних Сил України.

У планах компанії Вaykar Makina продовження виробництва безпілотників останнього покоління Akinci, на який встановлюються українські двигуни.

Вaykar Makina працює над будівництвом та облаштуванням спільного навчально-випробувального центру для обслуговування, поточного ремонту і модернізації БПЛА. Також передбачено навчання персоналу, пов’язаного з експлуатацією безпілотних літальних апаратів Bayraktar, меморандум про що було укладено між Україною та Туреччиною 29 вересня 2021 року.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Міжнародне співробітництво, Новини