ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Ізраїлі представили новий броньовик із посиленим захистом та підвищеною прохідністю StormRider

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Листопада 2021, 10:12

Ізраїльська компанія Plasan представила новий легкий броньований автомобіль StormRider 4×4, який є по суті еволюцією броньовика SandCat, сімейства легких броньованих машин 4×4. Про це повідомляється на Army Recognition.

StormRider має ту саму потужну, міцну та надійну трансмісію, що й SandCat, але в новинці вона інтегрована з повнопривідною роздаточною коробкою та потужною незалежною.

Новий автомобіль більший і просторіший, ніж варіанти SandCat Mk-IV і SandCat M-LPV, вміщує до 10 військовослужбовців, повністю захищений від балістичних загроз, а також має рівень захисту STANAG від вибухових пристроїв під транспортним засобом.

Серійний StormRider був оновлений за допомогою нового дизайну, оскільки до того були показані лише попередні прототипи. Тепер він має більший кузов та спільну архітектуру з іншими моделями SandCat 4-го покоління, що робить його частиною модульної лінійки транспортних засобів. Ця унікальна функція зменшує навантаження на логістику, обслуговування та навчання, заощаджуючи довгострокові витрати та полегшуючи розгортання. 

StormRider з самого початку був розроблений для захисту від вибухів за допомогою комбінації технологій Plasan, інтегрованих у систему. V-подібне днище, що відбиває вибухи, плаваючі підлоги, накладки для ніг T-Bar і сидіння Terra, що поглинають енергію вибуху, – все це забезпечує безпеку та комфорт для пасажирів. Вхід та вихід із автомобіля швидкий і простий для всіх 10 осіб. Завдяки кільком портам для стрільби та додатковим дистанційним управлінням зброї військові здатні реагувати на будь-яку зовнішню загрозу. Міцний передній бампер оснащений вбудованою лебідкою, ширококолійна незалежна підвіска, постійний повний привід дозволяють екіпажу долати складну місцевість.

Підготував Микола Федорків

Читайте нас в Telegram