ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Двоє Харківських військових лікарів отримали державні нагороди

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Листопада 2021, 18:49

Сьогодні начальник Харківського Військово-медичного клінічного центру Північного регіону кандидат медичних наук полковник медичної служби Хорошун Едуард Миколайович вручив двом лікарям Центру Державні нагороди. Про це повідомляє Командування Медичних сил ЗС України.

Орден княгині Ольги вручений лікарю-анестезіологу підполковнику медичної служби Грідчиній Тетяні Феліксівні. Згідно Статуту «Відзнаку Президента України “Орден княгині Ольги” встановлено для нагородження жінок за визначні особисті заслуги в державній, виробничій, громадській, науковій та інших сферах суспільної діяльності…». І дійсно, заслуги лікаря і визначні і особисті: З самого початку війни Тетяна Феліксівна – на «передку» боротьби за життя поранених і хворих. Була і в окопах, возила «важких» реанімобілями, забезпечувала аеромедичну евакуацію. Два останніх роки вона лікує найважчих «Covid»-них хворих. Тетяна Феліксівна виходила сотні пацієнтів, що вимагали реанімаційної допомоги та інтенсивної терапії. І при цьому, незважаючи на психологічно та фізично дуже важку роботу, вона залишається не просто людяною, вона залишається Справжньою Людиною у всіх якостях.

Посвідчення і знак «Заслуженого лікаря України» отримав хірург підполковник медичної служби у відставці Майснер Володимир Андрійович. З самого початку 90-х він оперує пацієнтів Харківського госпіталю. Володимир Андрійович, що навчав та наставляв руки більшості хірургів госпіталю, є беззаперечним авторитетом у колег та пацієнтів. І я також, є вдячним пацієнтом великого Хірурга.

Колектив Центру вітає колег із заслуженими Нагородами, бажає доброго здоровʼя, «не збавляти швидкості» і не звертати від Ваших життєвих орієнтирів. Бо Ви – справжні, Ви – потрібні!

Читайте нас в Telegram