ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ветеран із Дніпра здобув першість на змаганнях для адаптивних атлетів у США

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Листопада 2021, 21:03 6

Коли стихає шум пострілів і влягається курява від вибухів – розвидняється шлях додому, вільний від засідок і прихованих пасток. Щоправда, повернення виявляється подекуди складнішим, адже кожен крок обтяжений болем від зазнаних ран…

Потрапивши за мобілізацією у 2014 році до лав окремої механізованої бригади «Холодний Яр», Дмитро Новгородський взяв участь у запеклих боях із агресором.

− Обіцяли тиждень зборів, і я вирішив трохи відпочити від роботи, – усміхається Дмитро. – Розуміння, що обстановка гостра, з’явилося пізніше. Зі своїм підрозділом пройшов шлях від Криниць, Степанівки, через Костянтинівку, Часів Яр і Миронівку до Червоного Партизана. Брали участь у спробі звільнення Ясинуватої.

Під час виконання бойового завдання фронтовик зачепив розтяжку і дістав мінно-вибухове поранення.

− Після ампутації кінцівки у м. Костянтинівка мене перевели на лікування до Харкова, а звідти – до Ірпінського шпиталю, – розповідає воїн. – Потім був тривалий процес реабілітації і протезування.

Відновлення після поранення за обсягом зусиль може нагадати освоєнння складного апарату – фактично людина звикає до нового тіла. Подолавши це випробування, Дмитро продовжив займатися у тренажерній залі. Маючи з дитинства неабиякий потяг до бойових мистецтв, ветеран шукав методику подальшої адаптації тіла до фізичних навантажень. Так і сталося знайомство з проєктом «Ігри Героїв». Кросфіт виявився для Дмитра спортом, який розкрив не лише нові фізичні спроможності, а й чемпіонські амбіції.

− Серйозно я почав тренуватися з 2018 року, відколи дізнався про можливість потрапити на міжнародні змагання WheelWod  у США, − говорить Дмитро.

Проте досягнення мети вимагало нових надзусиль. Долаючи кілька етапів відбору, дніпрянин здійснив три спроби пройти на чемпіонат. Паралельно з цим працював тренером, судив змагання з кросфіту, відвідував семінари, воркшопи і майстер-класи, підвищуючи професійний рівень.

Синергія зусиль, навичок і неймовірних старань допомогли українцю завоювати перше місце на світовому чемпіонаті з виду спорту, який став для нього стилем життя.

− Треба знайти те, до чого лежить душа. А поки шукаєте – рухайтеся, не сидіть на місці, – радить спортсмен. – Мотивація закінчується там, де починаються труднощі. Далі – лише дисципліна!

Тепер Дмитро Новгородський планує взяти участь ще в одному крупному кросфіт-турнірі – Wodapalooza. Тримаючи рідний прапор у руках, він відчуває нерозривний зв’язок із Батьківщиною, за яку воював. За яку вижив. Про яку голосно заявляє на весь світ за океаном, асоціюючи назву «Україна» зі словом «перемога».

Світлини та відео – зархіву Дмитра Новгородського

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини, Реабілітація, Спорт