ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Києві стартувала фотовиставка АрміяInform до 30-річчя Збройних Сил України

Прочитаєте за: 3 хв. 18 Листопада 2021, 19:04 5

У Києві в будівлі Кабінету Міністрів Інформаційне агентство АрміяInform презентувало фотовиставку до 30-річчя Збройних Сил України.

Виставка присвячена насамперед подіям, пов’язаним із російсько-українською війною на Донбасі, а також шляху та розвитку Збройних Сил України впродовж 30-ти років Незалежності.

Тут зібрана понад сотня світлин різного стилю і жанрів різних авторів − військових журналістів АрміяInform та цивільних колег, які постійно супроводжують наших військових  під час проведення АТО/ООС та тісно співпрацюють між собою (незалежно від медіа і не боячись конкуренції). Адже головне для них  – донести правду до людей. Через об’єктиви своєї фотокамери закарбувати історію боїв та подій на фронті, тим самим стати для наших громадян і всього світу − «очима війни».

В умовах сучасних викликів та загроз, гібридних воєн та ворожої пропаганди все більше стає зрозуміло, що правдива, об’єктивна інформація не менш важлива, аніж зброя. Відстояти країну усіма можливими способами та показати світові реальне обличчя злочинної агресії РФ, міць і силу українського війська, мужність і стійкість героїв, які тримають мир і спокій для всієї країни, − ось наразі одні з основних − надважливих завдань воєнкорів.

Саме вони є літописцями нашої воєнної історії. Адже завжди перебувають на самому вістрі подій.

Упродовж років військові журналісти також були у складі наших миротворчих контингентів на Балканах, у Кувейті, Іраку, воюючих країнах Африки. З перших днів російської агресії пліч-о-пліч із нашими воїнами − захисниками Батьківщини − перебували у найгарячіших точках Донбасу. Слов’янськ, Луганське, ДАП, Дебальцеве, Авдіївська промзона, Савур Могила, Світлодарська Дуга, Волноваха, Станиця Луганська, Щастя, Трьохізбенка, Мар’їнка, Широкине. Назви цих та багатьох інших населених пунктів Сходу, через криваві бої та героїчні вчинки наших воїнів, які змогли побачити та передати військові журналісти, навіки залишаться в пам’яті нашого народу.

Зрозуміло, що не всі зроблені на війні світлини одразу потрапляли в ефір чи друк. Нині українцям випала унікальна нагода побачити ексклюзивні кадри −  справжні «залаштунки» війни.

Фотографії різнопланові, вони демонструють бачення і сприйняття війни та тих чи інших подій у житті Збройних Сил кожним автором окремо.

Будівля Кабміну − це перша локація, де наразі представлена експозиція військових світлин. Символічно, що поруч також розташоване Міністерство ветеранів, адже ветерани − учасники бойових дій, є головними героями багатьох нині представлених експонатів.

У Кабміні виставка триватиме до 24 листопада. Далі вона буде представлена у Верховній Раді, Міністерстві оборони та на інших локаціях.

22-23 листопада – Кабінет Міністрів України;
24-26 листопада – КМДА;
30.11-03 грудня – Верховна Рада України;
04-06 грудня – Центральний залізничний вокзал Київ-Пасажирський;
06-10 грудня – Центральний Будинок офіцерів.

Більше інформації про експозицію читайте в наступних матеріалах АрміяInform.

16
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Важливо, Новини