ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Грузії розпочалося багатонаціональне навчання «Кленова арка – 2021» за участю українських десантників

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Листопада 2021, 12:39

У Навчально-тренувальному центрі НАТО і Сил оборони Грузії відбулася урочиста церемонія відкриття багатонаціонального командно-штабного навчання «Кленова арка – 2021».

Як інформує служба зв’язків з громадськістю окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України, під час відкриття навчання відбулася урочиста церемонія шикування підрозділів та підняття прапорів.

У військових навчаннях беруть участь військовослужбовці Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України, багатонаціональної бригади  ЛитПолУкрбриг, військові Збройних сил Грузії та Канади.

Бригадний генерал Сил оборони Грузії Іраклій Чітхінадзе, відкриваючи навчання, подякував уряду Канади за допомогу в організації та привітав українських і канадських партнерів. Присутні вшанували пам’ять військових, які загинули під час виконання бойових завдань, хвилиною мовчання.

Командно-штабне навчання «Кленова арка» проводиться з 1999 року за сприяння уряду Канади. Щороку Україна, Польща, Литва, Грузія по черзі проводять їх на своїй території. Цьогоріч багатонаціональне навчання приймає Грузія.

Представник Збройних сил Канади майор Шон Кларк зазначив, що у непростий час пандемії та нових викликів, пов’язаних із кризою з мігрантами зі Сходу, такий захід як багатонаціональні навчання «Кленова арка – 2021» є досить актуальним, оскільки тут військові різних країн навчаються діяти спільно у критичній ситуації, а також під час проведення миротворчих операцій.

10
Читайте нас в Telegram