ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Понад 1200 сержантів проходять службу й навчаються у Національній академії сухопутних військ

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Листопада 2021, 14:19

Сьогодні, 18 листопада, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулись урочисті заходи з нагоди Дня сержанта Збройних Сил України.

Спершу сержанти навчального закладу вшанували полеглих побратимів на Алеї слави випускників Національної академії. Разом з військовим капеланом помолились за упокій душ загиблих українських воїнів та поклали квіти до стели з викарбуваними іменами полеглих вихованців вишу.

Згодом керівництво Національної академії відзначило найкращих молодших командирів відзнаками та грамотами.

— Ваша місія — бути справжніми лідерами, які керують, навчають, опікуються підлеглими, разом з ними йдуть у бій. Ваше завдання — бути першими помічниками офіцерів. Пишаюсь, що Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, поряд з іншими завданнями, є й потужним осередком вишколу сержантів, — зазначив у своєму вітанні з нагоди свята начальник навчального закладу генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Сьогодні у багатотисячному військовому колективі Національної академії сухопутних військ проходять службу та навчаються понад чотири з половиною сотні молодших командирів. Окрім того, ще майже вісімсот сержантів служать у підпорядкованих навчальних центрах. Разом із Військовим коледжем сержантського складу Національної академії вони є одними з головних осередків фахової підготовки висококваліфікованих сержантів для Збройних Сил України.

Фото: пресслужба НАСВ

Читайте нас у Facebook
Україна готує нові безпекові угоди та розширення формату Drone Deal
Україна готує нові безпекові угоди та розширення формату Drone Deal

Україна розширює безпекову співпрацю з країнами Близького Сходу та готує нові домовленості, зокрема у форматі Drone Deal.

Пакет підтримки на 90 млрд євро і нові санкції проти рф: ЄС виконує домовленості з Україною
Пакет підтримки на 90 млрд євро і нові санкції проти рф: ЄС виконує домовленості з Україною

ЄС вже виконує домовленості щодо розблокування пакета підтримки для України обсягом 90 млрд євро на два роки й ухвалення нового санкційний пакет проти рф.

77-ма бригада ДШВ відпрацювала подолання водних перешкод в умовах високої активності ворожих БПЛА
77-ма бригада ДШВ відпрацювала подолання водних перешкод в умовах високої активності ворожих БПЛА

Підрозділи ДШВ провели тренування з подолання водної перешкоди в умовах постійної загрози з повітря.

«Переправа стала братською могилою» — на Краматорському напрямку з’явилася ворожа бронетехніка, її активно палять
«Переправа стала братською могилою» — на Краматорському напрямку з’явилася ворожа бронетехніка, її активно палять

На Краматорському напрямку ситуація все більш динамічна — відбуваються бронештурми.

Нагорода за 343 дні на позиціях: капітан Олексій Михайлов став Героєм України
Нагорода за 343 дні на позиціях: капітан Олексій Михайлов став Героєм України

Президент Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України з врученням ордена «Золота Зірка» капітану Олексію Михайлову.

Українські захисники успішно відбили ворожу атаку в районі Никифорівки
Українські захисники успішно відбили ворожу атаку в районі Никифорівки

Від початку доби агресор 49 разів атакував позиції Сил оборони.

ВАКАНСІЇ
Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів

від 21000 до 121000 грн

Запоріжжя

113 окремий батальйон 110 ОБр Сил ТрО

Майстер ремонтного відділення бронетанкової техніки

від 25000 до 45000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Механік-водій БТР/БМП

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Потрібен кухар в ЗСУ

від 20500 до 21500 грн

ІФ МТЦК

Фельдшер

від 21500 до 25000 грн

Чернівці

Державна прикордонна служба України

Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

--- ---