ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Уряд виділив кошти на житло для ветеранів – внутрішньо переміщених осіб, які дістали поранення під час захисту держави

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Листопада 2021, 15:15

Сьогодні, 17 листопада, на черговому засіданні Кабінет Міністрів України відповідним розпорядження розподілив 282 839 тис. гривень на виплату компенсації за житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, повідомляє Урядовий портал.

Зазначені кошти вже цьогоріч будуть спрямовані у вигляді субвенцій до обласних бюджетів та міського бюджету м. Києва на виплату грошової компенсації за житло українським ветеранам-переселенцям, які перебувають на черзі за постановою КМУ №280.

«Ми дякуємо уряду за ухвалене надзвичайно важливе рішення – цього року ще 178 захисників України отримають компенсації на придбання житла. Свого часу вони стали на захист держави, ціною власного здоров’я боронили незалежність та суверенітет нашої країни, однак водночас втратили домівки, і зараз заслуговують підтримки від держави», – наголосила Юлія Лапутіна.

Також вона зазначила, що у цьому році компенсацію за житло отримає більша кількість захисників, ніж у кожному з попередніх.

Крім того, згідно з документом, 3 170,5 тис. грн будуть спрямовані на виплату грошової компенсації за належні житлові приміщення учасникам Революції Гідності, а також членам їхніх сімей.

Юлія Лапутіна підкреслила, що завдяки спільній та продуктивній роботі в напряму ветеранської політики Президента України, Уряду, Мінветеранів, Міністерства фінансів та профільного парламентського комітету вдалося збільшити бюджетні призначення для захисників України.

Читайте нас у Facebook