ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Таких жінок має знати вся Україна» — житомирських волонтерок відзначили нагородами

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Листопада 2021, 12:46

У Житомирській обласній раді днями відбулася церемонія нагородження жінок, які займаються волонтерською діяльністю.

Так, пам’ятну медаль «За патріотизм до України» 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади отримала солістка Житомирської обласної філармонії імені Святослава Ріхтера Світлана Ніконорова.

— Пані Світлана неодноразово виступала перед нашими військовими, — зазначив голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко. — Її чарівний голос здатен лікувати душу та заспокоювати серце. Саме така культурна перерва від усіх тих жахливих подій, які відбуваються на Сході, вкрай важлива для бійців, аби не впасти духом.

Житомирські волонтерки Тетяна Чернецька, Світлана Власенко, Ірина Миснік та Олександра Потоцька, за яку нагороду отримав чоловік, відзначені почесними нагрудними знаками із врученням посвідчення «Військовий волонтер України».

— Таких жінок має знати вся Україна, — продовжив голова обласної ради. — Завдяки їхньому патріотизму та копіткій волонтерській праці були повністю забезпечені маскувальними сітками, які вони виготовили власноруч, усі укриття Краматорського прикордонного загону.

Володимир Федоренко подякував жінкам за їхній вагомий внесок у боротьбі з російським агресором та зазначив, що завдяки таким людям наші військові відчувають справжню підтримку, яка неабияк додає сил на передовій.

— Пишаємось усіма нашими військовими волонтерами та волонтерками, які відчайдушно допомагають армії. Війна перевернула життя багатьох українців. Чоловіки й жінки були змушені покинути домівки та піти захищати рідну землю. Єдиним фронтом з нашими захисниками стоять і волонтери, які, не шкодуючи часу, сил та здоров’я, допомагають військовим, демонструючи не меншу хоробрість та бажання жити у вільній, єдиній, неподільній та незалежній державі Україна, — підсумував очільник обласного депутатського корпусу.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram