ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Науковці та курсанти університету Повітряних Сил отримали доступ до великої бази даних наукових робіт EBSCOhost

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Листопада 2021, 12:32

Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба надав для науковців та курсантів можливість працювати з повнотекстовою базою даних EBSCOhost. Про це повідомляється на сайті університету.

«На сайті університету, на сторінці «Бібліотека», у рубриці «Електронні ресурси» надається доступ з локальної мережі університету до повнотекстових баз даних EBSCOhost», — зазначено в тексті.

Це стало можливо завдяки співпраці уряду України з компанією EBSCO Information Services.

«Майже 200 закладів вищої освіти та наукових установ можуть використовувати безкоштовний доступ до 12 повнотекстових електронних баз даних платформи EBSCO з жовтня до грудня 2021 року. Доступ змогли отримати ЗВО та наукові установи, які у серпні цього року надіслали до Міністерства освіти і науки відповідні заявки», — йдеться в заяві Міністерства освіти і науки України.

EBSCOhost — це потужна оперативна інтерактивна довідково-бібліографічна система, доступна через інтернет або за прямого підключення. Це 12 мультидисциплінарних і тематичних баз даних, які містять повнотекстову та бібліографічну інформацію з понад 7 000 назв журналів (з них 6 100 — рецензовані), газет, бюлетенів новин, довідників з глибоким архівом. 

Нижче подаємо перелік тематичних баз даних:

Academic Search Premier

Business Source Premier ERIC

GreenFILE

Health Source – Consumer Edition

Health Source: Nursing/Academic Edition

Library, Information Science & Technology Abstracts

MasterFILE Premier

MEDLINE

Newspaper Source

Regional Business News

Широкий спектр інформаційних ресурсів варіюється від загальних бібліографічних зібрань до спеціально розроблених, предметно-спеціалізованих БД для публічних, академічних, медичних та навчальних бібліотек. 

Підготував Олександр Беккер

Читайте нас в Telegram