ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Має бути розроблений чіткий та прозорий механізм забезпечення військових житлом — Олексій Данілов

Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Листопада 2021, 12:52 0

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов під час наради з питання забезпечення житлом військовослужбовців наголосив на необхідності внесення відповідних пропозицій до бюджету на 2022 рік і розробці «чіткого та прозорого механізму забезпечення військових житлом».

Про це інформує пресслужба РНБО України.

За словами Олексія Данілова, забезпечення військових житлом є одним з ключових завдань, які Президент України Володимир Зеленський поставив перед новопризначеним Міністром оборони.

У цьому контексті Міністерству розвитку громад та територій України було доручено провести експертизу пропозицій, потужностей і завантаженості домобудівних комбінатів.

За словами Секретаря РНБО України, необхідно також проаналізувати перелік наявних об’єктів незавершеного будівництва у підпорядкуванні Міністерства оборони України.

Участь у нараді також взяли заступник Секретаря РНБО України Олексій Соловйов, народний депутат України, секретар Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Дмитро Ісаєнко, заступник Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська, представники Міністерства оборони України, Державної іпотечної установи, фахівці Апарату РНБО України.

Читайте нас в Telegram