ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Латвія розпочала військові навчання на кордоні з Білоруссю

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Листопада 2021, 10:00 2

На південному сході Латвії розпочалися масштабні, раніше неоголошені, військові навчання за участю чотирьох бригад національної гвардії.

Про це повідомляє сайт Delfi.

«Навчання «The Decisive Point» триватимуть до 12 грудня. Метою навчань є перевірка спільної співпраці, логістики, мобільності та процедур ухвалення рішень. Держави-члени Організації з безпеки та співробітництва в Європі, у тому числі Росія та Білорусь, поінформовані про навчання», — сказала представник Національних збройних сил (НЗС) Сандра Брале.

За словами міністра оборони країни Артіса Пабрікса, в навчаннях беруть участь приблизно 3 000 представників НЗС і вони пов’язані з кризою на кордоні Латвії, Литви та Польщі з Білоруссю.

«Я просив оголосити про початок військових навчань у Латгалі, щоб наші білоруські колеги, якщо їх можна так називати, знали, що це не просто так», — заявив Артіс Пабрікс в інтерв’ю Латвійському телебаченню.

Він додав, що хоч ситуація ще не досягла критичного рівня, водночас немає ознак того, що вона могла б покращитися. «Також зростає ймовірність того, що групи мігрантів можуть направитися до латвійського кордону», — сказав міністр.

Очільник військового відомства підтвердив, що вирушить до Брюсселя на зустріч з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, з яким хоче обговорити безпекові питання. Також Артіс Пабрікс планує зустрітися зі своїми польськими та литовськими колегами.

Підготував Олександр Васильченко

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армії світу