ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Вінницька волонтерка «розміняла» другу сотню рейсів у район ООС

Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Листопада 2021, 11:29 0

Тихо, без помпезності та спалахів камер вінницький волонтерський екіпаж вирушив в ООС. Попереду — не менше ніж 3000 кілометрів, адже відвідати планують чимало підрозділів. Допомогу везе Юлія Вотчер. Фронтові дороги жінці добре знайомі, допомагає воїнам вона із самого початку війни. І хоча статистику вести все складніше, жінка каже, що це вже її 102-га поїздка. А допомагали їй зібратися всі вінничани — і давно знані активісти, і вихованці місцевих творчих колективів, і просто небайдужі громадяни.

Волонтерське авто заповнили не лише цукерками, кавою й локшиною, а й медичними ношами, утеплювачами, медичними препаратами. На фронт відвезуть ще й коштовну систему відеоспостереження.

— Систему відеоспостереження отримають захисники в Гранітному, а от солодощі та їжу розвеземо по всій лінії розмежування, — коментує Юлія Вотчер. — Їжа й техніка на війні — безумовно, потрібні речі, але кожного разу ми привозимо ще й дитячі малюнки із написами, аби наші військовики поверталися живими й неушкодженими.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини