ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Для потреб війська відремонтують РЛС «Малахіт»

Прочитаєте за: 2 хв. 14 Листопада 2021, 7:47

До кінця поточного року в інтересах однієї з радіотехнічних бригад мають відновити радіолокаційну станцію метрового діапазону П-18 «Малахіт». Відповідний контракт укладено 9 листопада цього року між АТ «Холдингова компанія «Укрспецтехніка» (входить до складу ГС «Ліга оборонних підприємств України») та військовою частиною А 1620 Збройних Сил України. Інформація про це оприлюднена на Prozorro.

Поточний ремонт РЛС П-18 «Малахіт» оцінений у 1 622 441,88 грн. Підписання угоди відбулося за спрощеною переговорною процедурою (оскільки приватне підприємство є єдиним виробником цієї техніки). Ремонтні роботи мають бути завершені до 17 грудня 2021 року.

Наземна рухома завадозахищена радіолокаційна станція з висвітленням повітряної та надводної обстановки, з цифровою обробкою та автоматичною передачею інформації П-18 «Малахіт» (РЛС П-18 «Малахіт») прийнята на озброєння українського війська у 2012 році.

РЛС П-18 «Малахіт» призначена для автоматичного виявлення радіолокаційних цілей на фоні дії активних та пасивних завад природного та штучного походження, визначення координат (азимута, дальності, радіальної швидкості), автоматичної зав’язки й супроводження траєкторій цілей та видачі їхніх координат і трас користувачам.

Зокрема, РЛС П-18 «Малахіт» виконує функціональні завдання з виявлення, відображення і автоматичного визначення координат азимута, дальності та радіальної швидкості повітряних цілей, що рухаються зі швидкістю до 1000 м/с, автоматичного та напівавтоматичного супроводу до 256 трас цілей та розрахунку параметрів їхнього руху, автоматичного та напівавтоматичного управління наземним радіолокаційним запитувачем і надання ознаки впізнавання цілей, автоматичної передачі даних віддаленим користувачам, топографічної прив’язки місцеперебування РЛС, документування радіолокаційної інформації тощо.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook