ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Маріуполі при храмі ПЦУ облаштують кризові кімнати для учасників бойових дій

Прочитаєте за: 2 хв. 13 Листопада 2021, 15:40

У Маріуполі триває будівництво храму в пам’ять воїнів російсько-української війни, яке розпочалось навесні цього року. Сьогодні храм, що будується, відвідали митрополит Донецький та Маріупольський ПЦУ отець Сергій, організатор проєкту, голова ГО «Військово-цивільна спілка «Бойове братерство України» Павло Жебрівський, а також настоятель храму — отець Любомир.

За словами отця Сергія, майбутній храм названий на честь Покрови Пресвятої Владичиці Богородиці Діви Марії та в пам’ять усіх загиблих воїнів, які віддали свої життя, оберігаючи священні кордони України, а також за здоров’я живих, які боронять державу від країни-агресора.

— Цей храм стане не тільки місцем молитви та богослужінь. У майбутньому тут планується облаштувати кілька кризових кімнат для того, щоб військові, учасники бойових дій могли отримати тут психологічну допомогу й моральну підтримку. Також на базі храму планується відкрити церковну школу як для дорослих, так і для дітей.

Настоятель храму отець Любомир підкреслив важливість відкриття таких церков саме в Маріуполі й на сході країни загалом, адже саме тут відчувається вплив російської пропаганди.

— Цей храм стоятиме буквально за 10 км від лінії фронту. Тому зовнішній вигляд церкви розроблявся так, аби нагадувати цитадель, маяк як форпост від «руського миру», який не припиняє своє вторгнення.

Поділився священнослужитель і планами облаштування церкви. Він розповів, що храм буде витриманий у традиціях української культури із зображеннями Святих воїнів та Героїв України — для того, щоб було видно, на честь кого його побудовано.

За словами священнослужителів, храм планують відкрити вже наступного року, а перші богослужіння проводитимуть, щойно буде зведено дах та облаштовано вівтар.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook