ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Бердянську відкрили «Ветеранський простір ++»

Прочитаєте за: 2 хв. 13 Листопада 2021, 12:15 3

Днями відбулося урочисте відкриття Ветеран Хабу в Бердянську за участю представників благодійної організації «Veteran Hub» (м. Київ), місцевих військовослужбовців, ветеранів і волонтерів, керівництва міста та району.

За словами менеджера зі зв’язків з громадськістю БО «Veteran Hub» (м. Київ) Артема Хорунжого, побудова хабу — складний, тривалий і напружений процес. Але в невеликих селищах та містечках не завжди потрібен повний функціонал. Тому виникла ідея створення зменшеної копії хабу зі схожим, але «полегшеним» набором послуг, актуальних для конкретного регіону. Саме тому й виник Всеукраїнський проєкт «Плюс Плюс ++». І нещодавно зазначену ініціативу вдалося реалізувати й у Бердянську.

— Всього в Україні відкрито 10 просторів, один з яких тепер є і в нашому місті. Для ветеранів АТО/ООС, їхніх близьких, родин загиблих військових, колишніх полонених облаштували зручне та безпечне місце. Тут вони зможуть отримати послуги, провести час чи просто поспілкуватися зі «своїми» людьми. Ми живемо неподалік від лінії фронту та знаємо, що таке війна й переселенці. Умови для того, аби кожен, хто потребує, мав змогу отримати допомогу, зробили, за нами — щоб з цього була користь, — зауважив представник громадської спілки «Вільна громада — комфортне місто», організації-партнера Ветеран Хабу в Бердянську Андрій Чепрасов.

За словами організаторів, до ветеранського простору може звернутися кожен, хто причетний до ветеранського руху, волонтери та представники громадських організацій. І не обов’язково за консультацією. Тут можна поспілкуватися з товаришами по службі, обговорити поточні проблеми. Це те місце, де всі вони зможуть безоплатно отримати консультації фахівців і допомогу у працевлаштуванні.

— Ветеранський хаб стане зручною точкою доступу до основних послуг «Veteran Hub». Через мене тут можна вийти на зв’язок з юристами, консультантами з пошуку роботи хабу, а також з «++» можна конфіденційно вийти на онлайн-сесію з психологом, тобто отримати всебічну підтримку. Крім того, у хабі ветерани АТО/ООС можуть проводити зустрічі з побратимами, а також просто приходити побути зі «своїми». Сподіваюся, що завдяки спільним зусиллям усе це дозволить успішно реінтегрувати наших захисників до мирного життя, — зазначив асистент координатора «Ветеранський простір ++» у м. Бердянськ Ігор Кас’янов.

Працюватиме Бердянський простір для ветеранів тричі на тиждень — у середу, п’ятницю та неділю за адресою: вул. Італійська 53, офіс 14, тел. 096-86-13-085, електронна пошта [email protected].

Фото: Бердянська районна державна адміністрація

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армія і суспільство, Публікації