ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна стовідсотково вистоїть і переможе у гібридній війні з РФ — Олексій Данілов

Прочитаєте за: 2 хв. 12 Листопада 2021, 12:01 0

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов під час зустрічі з керівним складом, науковими та науково-педагогічними працівниками, слухачами оперативно-стратегічного рівня Національного університету оборони України імені Івана Черняховського проаналізував актуальні питання національної безпеки та оборони держави.

Про це інформує пресслужба Ради національної безпеки і оборони України.

За словами Секретаря РНБО, у найближчі місяці держава-агресор може активізувати дії, спрямовані на дестабілізацію ситуації в Україні. «Ми стовідсотково вистоїмо. Це наша земля, ми своє нікому не віддамо», – наголосив він, додавши, що йдеться не лише про бойові дії на сході, але й про «енергетичну війну, потужне кіберпротистояння, економічний тероризм тощо».

У цьому контексті, на переконання Секретаря РНБО України, необхідною є активізація співпраці з партнерами України, серед яких насамперед Велика Британія та США.

Торкаючись питання загострення ситуації на білорусько-польському кордоні, Олексій Данілов заявив, що Україна готова до посилення охорони свого кордону.

«У разі збільшення кількості так званих біженців, подальшого накопичення їх на кордоні, усі необхідні дії будуть відпрацьовані», – зазначив він.

Олексій Данілов також висловив готовність поглиблювати співпрацю з Національним університетом оборони України ім. І. Черняховського, зокрема, в частині розбудови системи ситуаційних центрів. «Є домовленість, що ми надамо Університету доступ до наших ресурсів, адже сьогодні без володіння інформацією, великими даними, неможливо здійснювати якісний аналіз», – сказав він.

Секретар РНБО України вручив відомчі відзнаки. Зокрема за особистий внесок у справу гарантування національної безпеки і оборони України, зразкове виконання службових обов’язків та професіоналізм нагрудним знаком «Захиснику України» нагороджено генерал-лейтенанта у відставці Романа Факадея. Медаллю «Відзнака Ради національної безпеки і оборони України» ІІІ ступеня нагороджено полковника Івана Козинця.

Читайте нас у Facebook