ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Книга захиснику» – це можливість сказати дякую українському воїну

Суспільство
Прочитаєте за: 2 хв. 12 Листопада 2021, 17:26

Сьогодні в Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» відбулася передача книг, які зібрали молоді вчені з різних університетів та наукових установ України. Захід відбувся в рамках реалізації проєкту «Книга захиснику», організатором якого є Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Мета проєкту «Книга захиснику» — наповнити бібліотеки при військових шпиталях зібраннями сучасної української літератури різноманітних жанрів.

—Цей проєкт надає можливість сказати дякую за цілодобову службу, за щохвилинний мир та спокій в українських родинах, за відвагу та незламну силу духу українського воїна. Ми плануємо об’їхати максимальну кількість українських шпиталів, бо насправді вдала книжка, яка потрапила до рук у потрібний момент, може багато чого змінити, — розповіла координатора проєкту, голова Ради молодих вчених Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Мар’яна Верхотурова.

На сьогодні вже понад 15 рад молодих вчених з вищих навчальних закладів та наукових установ України долучилися до цього проєкту.

Зі свого боку слова вдячності молодим вченим висловила радниця командувача Медичних сил Збройних Сил України з гендерних питань Віта Гуринець: «Цей проєкт показує, що суспільство не залишається осторонь від наших захисників і захисниць та завжди готове підтримати в боротьбі за нашу перемогу. Дякую».

Допомогти шпиталю може кожен, для цього потрібно передати українськомовні книги координатору проєкту та написати побажання для українського воїна.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Можуть бути провокації: СБУ дала безпекові рекомендації до Великодня
Можуть бути провокації: СБУ дала безпекові рекомендації до Великодня

Через ризик російських провокацій напередодні та під час Великодня Служба безпеки України закликала громадян до пильності, опублікувавши відповідні рекомендації

Ухилянт стрибнув у крижаний Дністер просто в одязі, проте дістатися протилежного берега не встиг
Ухилянт стрибнув у крижаний Дністер просто в одязі, проте дістатися протилежного берега не встиг

На Вінниччині затримали військовозобов’язаного чоловіка, який так відчайдушно бажав переплисти до іншого берега Дністра, що стрибнув у річку просто в одязі.

«Якщо виявимо одного, він може привести до групи» — на Харківщині полюють на малі групи штурмовиків
«Якщо виявимо одного, він може привести до групи» — на Харківщині полюють на малі групи штурмовиків

На Куп’янсько-Лиманському напрямку росіяни не припиняють шукати слабкі місця в українській обороні.

«Будєт Майдан у Будапешті»: росіянці намагаються звинуватити українців у «заворушках» напередодні виборів
«Будєт Майдан у Будапешті»: росіянці намагаються звинуватити українців у «заворушках» напередодні виборів

Черговий вкид хворого розуму росіян «гласіт о том», що нібито українські військові обговорюють підготовку заворушень у Будапешті на кшталт Майдану.

«Примари» врятували косулю, яка заплуталась рогами в антидроновій сітці
«Примари» врятували косулю, яка заплуталась рогами в антидроновій сітці

Українські воїни врятували косулю, яка потрапила у пастку, заплутавшись в антидроновій сітці.

«Ексміністру днр» повідомлено про підозру у викраденні 35 українських дітей
«Ексміністру днр» повідомлено про підозру у викраденні 35 українських дітей

Так званому ексміністру «днр» та кільком його спільникам повідомлено про підозру у викраденні та депортації до рф 35 українських дітей.

ВАКАНСІЇ
Водій-електрик

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

Молодший інспектор прикордонної служби

від 20100 до 25000 грн

Миколаїв

Державна прикордонна служба України

Військовослужбовець (Збройні Сили України) у Заліщики

від 20000 до 75000 грн

Краматорськ

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

вогнеметник 144 окрема піхотна бригада

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Оператор-сапер безпілотних систем мінування (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Електрозварник (в/ч А2558)

від 20000 до 120000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

--- ---