ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Науковці університету оборони взяли участь у міжнародному симпозіумі з фізичної підготовки та спорту в Греції

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Листопада 2021, 16:47

Днями представники навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Національного університету оборони України імені Івана Черняховського взяли участь у міжнародному симпозіумі з фізичної підготовки та спорту в Греції. Захід відбувся в Міжнародній олімпійській академії, що розташована в м. Олімпія.

Про це повідомляє пресслужба університету.

Міжнародний симпозіум з фізичної підготовки та спорту військовослужбовців «Від стародавніх гоплітів до сучасних солдатів. Спортивна наука на батьківщині Олімпійського руху» відбувся під егідою CISM — Міжнародної ради військового спорту. Це найбільша у світі військова мультиспортивна організація, членами якої є 134 країни світу.

Захід зібрав близько 100 учасників-спеціалістів з фізичної підготовки та спорту з 35 країн світу, зокрема з України. Збройні Сили України є повноправним членом CISM з 1993 року. Відтоді армійські спортсмени беруть участь у чемпіонатах світу та Європи серед військовослужбовців.

Cтарший науковий співробітник навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Національного університету оборони України імені Івана Черняховського підполковник Володимир Михайлов представляв доповідь «Morphofunctional Readiness of Joint Force Operation Ukrainian Soldiers». Ще дві роботи виставлені на симпозіумі для ознайомлення та обговорення у формі постерів:

  • «Morphofunctional Screening of Future Ukrainian Armed Forces Recruits», автори: полковник Олександр Петрачков, працівник ЗСУ Олена Ярмак;
  • «How to Improve CISM Shooting Scoring System?», автори: старшина Юлія Коростильова, підполковник Володимир Михайлов.

Роботи всіх учасників симпозіуму рецензували спеціалісти Міжнародної олімпійської академії на предмет наукової новизни та значущості результатів.

Окрім наукової складової, учасники заходу взяли участь у кросі на 5 км «Дорогою миру».

Читайте нас у Facebook