ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Приазов’ї протитанкісти застосовували протитанкові ракетні комплекси для враження цілей противника

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Листопада 2021, 10:52 14

Протягом кількох днів на одному із загальновійськових полігонів на Приазов’ї тривали змагання на найкращий розрахунок протитанкових ракетних комплексів серед підрозділів, залучених до операції Об’єднаних сил. Особовий склад виконував вогневі завдання з ураження цілей умовного противника, здійснюючи пуски з таких протитанкових ракетних комплексів, як «Корсар», «Стугна», «Фагот», «Конкурс» та «Штурм», а також нормативи зі спеціальної й технічної підготовки.

За словами керівника стрільб на ділянці виконання практичних пусків з ПТРК полковника Романа Качура, це озброєння є точною зброєю, що дає можливість вражати ворога з першого пострілу, але набути майстерності у влучності можна тільки тоді, коли особовий склад відпрацьовує пуски з ПТРК.

Полковник Роман Качур

— Поки людина не вразить ціль, не доведе ракету до цілі, вона не зрозуміє самого принципу здійснення пуску з ПТРК, тобто цей досвід можна набути лише під час практичного виконання стрільб, — зазначив полковник Роман Качур.

Для багатьох військовослужбовців ці змагання стали першим досвідом стрільби з ПТРК. Артем проходить службу в окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді трохи більше ніж рік. На змаганнях він у складі розрахунку здійснив пуск протитанкової ракети зі «Стугни» — по умовному противнику влучив двічі. Військовослужбовець розповідає, що до цього відпрацьовував майстерність у стрільбі з цього озброєння лише на тренажері під час перебування в навчальному центрі.

Військовослужбовець Артем

— Адреналін зашкалює! І переповнює почуття гордості, що влучили! Практично спробували вперше — і у нас вийшло! Тепер розумію, що не дарма нас ганяли і в навчальному центрі, і наші командири напередодні змагань! — ділиться емоціями військовий.

Протягом змагань судді оцінювали розрахунки за такими критеріями, як правильність і час виконання нормативів, а також влучність ведення вогню. Завтра, після підрахунку балів, відбудеться нагородження переможців.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Навчання та тренування, Репортаж