ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Представники сектору безпеки і оборони завершили навчання в Києво-Могилянській бізнес-школі

Міжнародне співробітництво Освіта та наука
Прочитаєте за: 5 хв. 10 Листопада 2021, 15:08

Сьогодні, 10 листопада, у Києво-Могилянській бізнес-школі Національного університету «Києво-Могилянська академія» відбувся випуск учасників програми «Стратегічне лідерство у секторі безпеки та оборони».

На урочистості з нагоди випуску завітали Секретар РНБОУ Олексій Данілов, представник Офісу Президента України Олексій Покотило, Головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Валерій Залужний, заступник Міністра оборони Олександр Поліщук, представники країн-партнерів з Канади і Великої Британії.

Довідково. Програма «Стратегічне Лідерство в секторі безпеки та оборони України» була розроблена і реалізується в партнерстві з РНБО та Офісом Президента України та за підтримки міжнародних партнерів оборонних інституцій США, Канади, Великої Британії, Представництва НАТО в Україні.

Представник Офісу Президента України зачитав перед випускниками привітання від імені Глави держави.

Сорок п’ять випускників завершили навчання із дипломом магістра публічного адміністрування в секторі безпеки і оборони України. До спільноти випускників Києво-Могилянки додались представники Міноборони, Генерального штабу та Збройних Сил України, сектору безпеки і оборони країни.

Сорок п’ять випускників завершили навчання із дипломом магістра публічного адміністрування в секторі безпеки і оборони України.

Це, зокрема, Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич, начальник Генерального штабу ЗС України Герой України генерал-лейтенант Сергій Шаптала, представник Головного управління розвідки МОУ генерал-майор Вадим Скібіцький, командувач повітряного командування «Центр» генерал-лейтенант Анатолій Кривоножко.

Заступник Міністра оборони України Олександр Поліщук

Виступаючи перед присутніми, від імені глави оборонного відомства його заступник Олександр Поліщук привітав випускників програми стратегічне лідерство у секторі безпеки і оборони та наголосив, що академічне навчання має завжди пов’язуватись із практикою.

Настав час, коли ми переходимо в період імплементації в практику всього того, що ми раніше спланували із нашими закордонними партнерами. Я переконаний, що Україна була, є і буде частиною європейського суспільства, підкреслив він.

Головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Валерій Залужний

Також із вітальними словами звернувся до присутніх генерал-лейтенант Валерій Залужний. У своїй промові він подякував викладачам Києво-Могилянської бізнес-школи та  зазначив:

— Випускники програми «Стратегічне лідерство у секторі безпеки та оборони» виходять звідси лідерами нового типу і в подальшому формують колективний інтелект Генерального штабу, який нам потрібен сьогодні. Висловлюю вдячність нашим закордонним партнерам, адже Збройні Сили України відчувають ваше надійне плече, і ми відчуваємо, що ми не одні у протистоянні російській агресії і разом переможемо нашого спільного ворога! наголосив генерал-лейтенант Валерій Залужний.

Упродовж півторарічного курсу учасники навчалися відрізняти складові компоненти сектора безпеки і оборони, національні інтереси і влади; досліджували міжнародне середовище; аналізували проблеми регіональної безпеки та їхній вплив на Україну.

Під час навчання учасники програми дізналися про специфіку всіх складових системи безпеки та оборони їхню діяльність, функції та операції. Також вони вивчали роль і функції як міжнародних, так і українських політичних, економічних, торговельних та військових установ, що є особливо важливими для України.

Упродовж свого навчання учасники працювали над аналізом впливів стратегічних обмежень у просуванні та захисті національних інтересів, аналізували основні елементи оборонних стратегічних документів сучасної України.

Серед випускників була також і начальник навчально-наукового центру стратегічних комунікацій у сфері забезпечення національної безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського полковник Ольга Сальнікова.

Після отримання диплому вона поділилася своїми враженнями про навчання.

Керівниця Програми «Стратегічне Лідерство в секторі безпеки та оборони України» Гелена Саврук зуміла надихнути нас представників сектору безпеки і оборони країни на взаємодію та синергію, що спонукає до розширення можливостей України у світі. Хочу зазначити, що курс,  який тривав майже півтора року, проводила Києво-Могилянська бізнес-школа, що базується на багаторічних могилянських цінностях у поєднанні з інноваційними підходами та рішеннями. 

Це не просто навчальна програма в класичному розумінні, а це радше практична розробка та реалізація вкрай необхідних рішень для сектору безпеки і оборони України сьогодні.

Добре було б сказати, що це не просто навчальна програма в класичному розумінні, а це радше практична розробка та реалізація вкрай необхідних рішень для сектору безпеки і оборони України сьогодні. Адже це синергія найкращих міжнародних практик та сучасних національних рішень задля трансформації системи національної безпеки України, додала вона.

Випускниці Олена Дубчак та Ольга Сальнікова з Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним

Програма стратегічного лідерства відкрита, стратегічна й сучасна безпекова та військова освітня платформа зі ступенем МРА Києво-Могилянської бізнес-школи. Вона призначена для сприяння розвитку спільноти керівників, які ухвалюють стратегічні рішення в секторі та які поділяють спільне розуміння й цілісний державний підхід до трансформації сектору безпеки та оборони та його подальшого системного розвитку. Мета її підготувати лідерів до майбутніх стратегічних обов’язків у межах складного та неоднозначного середовища безпеки.

Завершились урочистості колективним фотографуванням на згадку.

Фото Дмитро Юрченко

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
На Луганщині наші дронарі зробили так, щоб ворожому мотоциклісту пригоріло

На Луганщині наші дронарі зробили так, щоб ворожому мотоциклісту пригоріло

Окупант швидко мчав на мотоциклі до своїх позицій, коли раптом почув характерний звук FPV-дрона від бійців бригади Національної гвардії України «Рубіж».

Чорні запорожці показали, як відбили наступ ворога на Курахівському напрямку

Чорні запорожці показали, як відбили наступ ворога на Курахівському напрямку

На Курахівському напрямку бійці 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців знищили російську техніку і не допустили просування противника.

Сьогодні ми визначились з нашими ракетниками щодо оновлених завдань — Президент

Сьогодні ми визначились з нашими ракетниками щодо оновлених завдань — Президент

Володимир Зеленський провів сьогодні детальну і тривалу розмову з міністром з питань стратегічних галузей промисловості Олександром Камишіним.

З першого разу не зрозуміли — окупанти знову штурмували таврійських десантників і знову отримали по зубах

З першого разу не зрозуміли — окупанти знову штурмували таврійських десантників і знову отримали по зубах

Після рекордного штурму із застосуванням 57 одиниць бронетехніки росіяни знову пішли в атаку — кинули в бій 3 танки та 13 бойових броньованих машин з піхотою.

Під суд пішов чоловік, який «зливав» спецслужбам рф інформацію про ЗСУ

Під суд пішов чоловік, який «зливав» спецслужбам рф інформацію про ЗСУ

Прокурори Київської обласної прокуратури затвердили та скерували до суду обвинувальний акт  стосовно громадянина за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану: розслідуванням встановлено, що завербований російськими спецслужбами чоловік надавав іноземній державі допомогу у проведенні підривної діяльності проти України.

Наші дронарі показали, як 70 днів забезпечували бійців в оточенні

Наші дронарі показали, як 70 днів забезпечували бійців в оточенні

Ударна група «Чорний лебідь» 225 штурмового батальйону змогла влаштувати справжній повітряний «міст» з побратимами, які залишилися в оточенні.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Інспектор прикордонної служби (1 кат.), фельдшер

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

Начальник сховища

Львів

Військова частина А2678

розвідник 144 окрема піхотна бригада

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Командир відділення військовослужбовець

від 22000 до 125000 грн

Дніпро

25 Окрема повітрянодесантна бригада

Старший оператор радіолокаційної станції

від 22000 до 122000 грн

Геча, Закарпатська область

Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )