ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Збройні Сили України долучились до написання радіодиктанту національної єдності — Ганна Маляр

Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Листопада 2021, 12:35 1

Сьогодні, 9 листопада, у День української писемності та мови Міноборони та Збройні Сили України долучились до написання радіодиктанту національної єдності. Про це повідомила у Facebook заступник Міністра оборони Ганна Маляр під час зустрічі з директором Інституту української мови НАН України Павлом Гриценком.

— Сьогодні в мене відбулася зустріч з директором Інституту української мови НАН України Павлом Юхимовичем Гриценком. Насправді ми давно знайомі, тому попри робочий характер зустрічі вона пройшла у теплій та дружній атмосфері, — зазначила Ганна Маляр.

Сторони обговорили мовний чинник безпеки у країні й використання мови як зброї у війні, а також домовилися про подальшу співпрацю.

— Українська мова є символом української державності — так вважаємо не тільки ми, а й ті, хто нашу мову століттями знищував. Якби українська мова не була фактором нашого націєтворення та державних устремлінь, не було б тих 58 хвиль заборони її до вжитку, починаючи з 1622 року й аж до розпаду СРСР, — резюмувала Ганна Маляр.

Але, як наголосила заступник Міністра оборони, українська мовна культура виявилась міцною, адже мову не вдалося знищити жодному з наших завойовників.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини