ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Роз’яснення про додаткові заходи здійснення фінансового контролю у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Листопада 2021, 10:49 4

Відповідно до абз.2 ч.4 ст.52 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) повідомлення про суттєві зміни у майновому стані подають суб’єкти декларування, які є службовими особами, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, а також суб’єкти декларування, які займають посади, пов’язані з високим рівнем корупційних ризиків, повідомляє Міністерство оборони України, за інформацією Національного агентства з питань запобігання корупції.

Зазначені суб’єкти у десятиденний строк з моменту отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зобов’язані повідомити Національне агентство у визначеному ч.5 ст.52 Закону порядку.

Згідно з приміткою до ст.51 Закону під службовими особами, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, в цій статті розуміються, зокрема, військові посадові особи вищого офіцерського складу.

У ч2 ст.5 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» зазначено, що до вищого офіцерського складу належать: бригадний генерал, генерал-майор, генерал-лейтенант, генерал, коммодор, контр-адмірал, віце-адмірал, адмірал.

Відповідно до ст.7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» прожитковий мінімум для працездатних осіб з 01.01.2021 року становить 2270,00 грн.

З 01.01.2021 року зазначені посадові особи вищого офіцерського складу зобов’язані повідомляти Національне агентство про суттєві зміни у майновому стані, зокрема, щодо отримання доходу, придбання майна або здійснення видатку на суму, що перевищує 113 500,00 грн.

Національне агентство з питань запобігання корупції

Читайте нас в Telegram