ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сервери для Міноборони, або Пришвидшуємо послугу зміни місця реєстрації

Прочитаєте за: 2 хв. 7 Листопада 2021, 16:12

Міноборони та Мінцифри реалізували послугу з реєстрації місця проживання онлайн для усієї країни.

– Спільно з Міністерством оборони України співпрацюємо, щоб реалізувати послугу з реєстрації місця проживання онлайн для усієї країни. Зокрема і для військовозобов’язаних, яким нині потрібно відвідувати військкомати, − повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. – Навесні, коли ми почали змінювати застарілий формат прописки, зрозуміли, що не вистачає потужності, щоб масштабувати послугу на всю країну. Адже потрібно підключати кожен військкомат. Для цього треба закупити більше серверного обладнання і програмного забезпечення. Ми звернулися до UNDP Ukraine / ПРООН в Україні, і вони вирішили нам допомогти. Зробили насправді максимум, бо серед пандемії знайшли потрібне нам обладнання для того, щоб привезти його в Міноборони.

У Мінцифри працюють також над послугою з присвоєння військовозобов’язаним номера в Єдиному державному реєстрі військовозобов’язаних, призовників та резервістів для того, щоб не треба було йти у військкомат, коли є бажання змінити місце проживання, а зробити все в онлайні.

Наразі в Мінцифри працюють також над послугою з присвоєння військовозобов’язаним номера в Єдиному державному реєстрі військовозобов’язаних, призовників та резервістів для того, щоб не треба було йти у військкомат, коли є бажання змінити місце проживання, а зробити все в онлайні.

Як ми вже повідомляли, цього тижня Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт, який дозволить людям реєструвати своє проживання в онлайні, без довідки носити ID-картку та скасовує штамп у паспорті про місце реєстрації.

Читайте нас в Telegram