ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Міністр оборони України відвідав Навчальний центр «Десна»

Новини
7 Листопада 2021, 13:59
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Міністр оборони України Олексій Резніков разом із Головнокомандувачем ЗС України генерал-лейтенантом Валерієм Залужним відвідали Навчальний центр «Десна» імені князя Ярослава Мудрого. 

Командувач оперативного командування «Північ» генерал-майор Віктор Ніколюк та Командування Центру ознайомило представників керівного складу Міноборони і Генштабу із процесом проведення занять із використанням тренажерної бази для підготовки екіпажів бронетехніки та водіїв автомобілів.

Зокрема, Міністр оборони України та Головнокомандувачем ЗС України ознайомились із заняттями на динамічних тренажерах Т-64, Т-72, на тренажері механіка-водія багатоцільового тягача МТ-ЛБ та на мультимедійному симуляторі розрахунків ЗУ-23-2, відвідали заняття школи підготовки снайперів Збройних Сил України.


Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей
Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей

Війська окупантів завдали авіаударів по обласному центру Запорізької області.

Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі
Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі

Прокурори Донецької обласної прокуратури скерували до суду справу військовослужбовця зс рф, який обвинувачується у вчиненні сексуального насильства.

Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби
Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби

Повідомлено про підозру двом суддям Конотопського міськрайонного суду Сумської області, двом адвокататам та військовозобов’язаному.

Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей
Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей

За процесуального керівництва органів прокуратури Херсонської області розпочато досудове розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Стрілець

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

Сватівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

WorkUa Бухгалтер

від 19000 до 19000 грн

Дніпро

АРЗ СП ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Olx Командир автомобільного взводу

від 24000 до 54000 грн

Черкаси, Черкаська область

RobotaUa Стрілець/чиня-снайпер/ка (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 Батальйон ТрО

WorkUa Водій

від 21000 до 120000 грн

Запоріжжя

115 окремий батальйон 110 ОБр ТрО

WorkUa Бухгалтер (матеріальний стіл), військовослужбовець

від 23000 до 23000 грн

Дніпро

25 Окрема повітрянодесантна Січеславська Бригада