ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Дипломати зміцнюють безпеку України за трьома напрямами: союзники, зброя та санкції

Прочитаєте за: 2 хв. 5 Листопада 2021, 9:00 2

Українська дипломатія зміцнює безпеку нашої держави, працюючи за трьома ключовими напрямами: мобілізуючи союзників, забезпечуючи санкційний, політичний та дипломатичний тиск на державу-агресора та забезпечуючи отримання українським військом сучасної зброї.

Про це, як інформує Урядовий портал, зазначив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі телеканалу «1+1».

«Завдання дипломатів в умовах збройної агресії проти нашої держави полягає у зміцненні безпеки України за трьома напрямами. Ми зміцнюємо партнерство із союзниками, забезпечуємо їхній тиск, зокрема санкційний, на державу-агресора та домовляємося про постачання зброї для українського війська», — заявив міністр.

У цьому контексті Дмитро Кулеба особливо відзначив важливу роботу Президента України Володимира Зеленського у Глазго, де глава держави провів важливі переговори зі світовими лідерами, зокрема президентом США, канцлеркою Німеччини, генеральним секретарем НАТО.

«Безпекова ситуація на Донбасі була у пріоритеті Президента України на всіх цих переговорах. Президент мобілізував союзників на підтримку нашої держави в умовах російської агресії», — додав міністр закордонних справ України.

Дмитро Кулеба особливо відзначив успішний розвиток стратегічного партнерства зі США. Зокрема, він висловив задоволення чіткою позицією Вашингтона на підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

«Наступного тижня я буду у Вашингтоні, де ми з держсекретарем США Ентоні Блінкеном проведемо засідання Комісії стратегічного партнерства Україна – США, підпишемо нову Хартію стратегічного партнерства та виведемо нашу співпрацю на новий етап», — підкреслив міністр.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Міжнародне співробітництво, Новини, Новини світу та України