ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Підрозділи інженерних військ від початку російської агресії збудували понад 1200 кілометрів оборонних рубежів

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Листопада 2021, 13:04 54

Професіоналізм військових інженерів визначає мобільність бойових підрозділів, зменшує вразливість від ворожого вогню та захищає від ураження мінно-вибуховими пристроями. Спеціалісти, без яких не обійдеться жодна армія світу, також стають рятівниками і для цивільного населення. Величезну роль відіграли інженерні війська у спротиві російській агресії на сході нашої держави, часто виконуючи небезпечні завдання пліч-о-пліч із фронтовиками.

 

Від початку російсько-української війни підрозділами інженерних військ ЗС України було побудовано понад 1200 кілометрів оборонних рубежів та створено систему інженерних загороджень загальною протяжністю близько 252 кілометрів. Про це АрміяInform повідомили в Управлінні сил підтримки Оперативного командування «Схід». У швидкі терміни підрозділи інженерних військ разом із обласними державними адміністраціями побудували на трьох лініях оборони понад 270 захисних фортифікаційних споруд. Крім того, на першій смузі оборони для забезпечення укриття особового складу встановлено 345 контейнерів та майже 330 модульних металевих захисних споруд МВС-2. Відремонтовано, закуплено та отримано у вигляді міжнародної допомоги майже 500 одиниць інженерної техніки. 

Під час проведення АТО/ООС групи розмінування підрозділів інженерних військ ЗС України на сході держави знешкодили понад 140 тисяч вибухонебезпечних предметів, очистили понад 896 кілометрів доріг та 17,6 кілометрів залізничних колій, перевірили на наявність вибухонебезпечних предметів майже 2755 га території та 105 об’єктів. Для виконання цих робіт постійно залучається понад 30 груп розмінування зі складу нашого війська.

За мужність і відвагу, проявлені під час виконання військового обов’язку, близько 500 військовослужбовців інженерних військ відзначено державними нагородами.

Фото з відкритих джерел

5
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook