ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На сході України перевірено захищеність стратегічних об’єктів від терористичних загроз

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Листопада 2021, 15:55 1

Головне Управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях провело міжвідомчі контрдиверсійні тренування у Сєвєродонецьку з метою перевірки стану антитерористичної захищеності стратегічно важливого підприємства і готовності силовиків до протидії можливим загрозам.

За легендою, інформує пресслужба ООС, умовні терористи готували вибух на об’єднанні «Азот». Ураження цього об’єкта критичної інфраструктури могло б спричинити екологічну катастрофу регіонального масштабу.

Перед учасниками тренувань стояло завдання своєчасно виявити вибуховий пристрій та попередити теракту на хімічному підприємстві.

В умовах, максимально наближених до реальних, силовики продемонстрували готовність до дій в екстремальній обстановці. Зокрема, успішно провели заходи з розмінування та відпрацювали алгоритм дій в умовах диверсійної небезпеки.

Організатори заходу спільно з представниками підприємства проаналізували кожну фазу тренувань та надали додаткові рекомендації щодо вдосконалення контрдиверсійної захищеності об’єкта.

Читайте нас в Telegram
Мітки: ,

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини