ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Головнокомандувач ЗС України зустрівся з представниками Багатонаціонального комітету з питань співробітництва та реформування

Прочитаєте за: 1 хв. 3 Листопада 2021, 16:51 6

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний зустрівся зі співголовами Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету (БОКК) з питань військового співробітництва та оборонного реформування. До роботи комітету приєдналася Словаччина, що відкриває нові можливості для посилення співробітництва.

Про це повідомив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний на своїй сторінці у Facebook.

«Наголосив, що перед нами постали серйозні виклики і ми їх долаємо. Збройні Сили України одночасно забезпечують відбиття збройної агресії, реформування військової складової держави та набуття військових критерії членства в НАТО», — зазначив генерал-лейтенант Валерій Залужний.

За словами Головнокомандувача Збройних Сил України, важливими пріоритетами військового співробітництва та оборонного реформування залишаються:

– завершення процесу трансформації системи об’єднаного керівництва силами оборони та військового управління;

– автоматизація системи управління як основної складової цієї трансформації;

– завершення розмежування відповідальності між Міністерством оборони України, Головнокомандувачем ЗСУ та Генеральним штабом ЗСУ;

– реформування систем кадрового менеджменту та військової освіти.

«На жаль, війна триває. І про це мають пам’ятати не тільки в Україні, а й у Європі та за океаном», — наголосив Валерій Залужний. 

Він привітав заступника штабу оборони Словаччини генерала Штефана Ковача з приєднанням до роботи БОКК, а також представив новопризначеного українського співголову Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету — начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Шапталу.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Міжнародне співробітництво, Новини