ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Цього року відремонтовано вісім військових летовищ. Ще на чотирьох – роботи тривають

Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Листопада 2021, 12:45

Відразу на кількох військових летовищах тривають ремонтно-відновлювані роботи злітно-посадкових смуг, стоянок літаків та руліжних доріжок. Про це кореспонденту АрміяInform повідомили в інженерно-аеродромному управлінні Командування логістики Командування Повітряних Сил ЗС України.

Загалом протягом поточного року силами окремих інженерно-аеродромних батальйонів проведено ремонтні роботи на восьми летовищах. Ще на чотирьох – роботи тривають.

Попри незначний виділений фінансовий ресурс на будівництво, ремонт та експлуатацію військових летовищ, що становив близько 12 % від загальної потреби, було відремонтовано близько 35 тисяч квадратних метрів штучних аеродромних покриттів. Військовослужбовці ремонтних бригад провели заміну, монтаж та дефектування кількох тисяч аеродромних плит, забетонували сотні квадратних метрів покриттів і виконали майже 4000 кубічних метрів земляних робіт.

Нагадаємо також, що цього року комунальним підприємством «Аеропорт Вінниця» розпочато роботи з ремонту штучних покриттів на аеродромі спільного використання державною та цивільною авіацією «Гавришівка». Нині там триває демонтаж аеродромних плит, ведуться роботи з розширення злітно-посадкової смуги, демонтажу світлосигнального обладнання, а також прочищення деформаційних швів з їх герметизацією та влаштуванням колекторів водовідведення.

15
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: