ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Анатолій Петренко та Чарльз Міллер обговорили хід реалізації Рамкової угоди

Міжнародне співробітництво Новини
3 Листопада 2021, 18:52
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

3 листопада 2021 року відбулася зустріч заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолія Петренка з директором з планування, політики, стратегії та спроможностей (J5/8) Європейського командування ЗС США генерал-майором Чарльзом Міллером, який прибув в Україну для участі в засіданні Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування.

Під час зустрічі сторони обговорили хід реалізації домовленостей, досягнутих під час візиту Президента України в США, зокрема, імплементації положень нещодавно укладеної Рамкової угоди між Міністерством оборони України та Міністерством оборони США щодо стратегічних основ оборонного партнерства в частині реалізації спільних проєктів з розвитку фундаментальних спроможностей Збройних Сил України, а також ініціативи з посилення регіональної стабільності та безпеки.

Джерело: Міністерство оборони України


«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою
«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою

Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.

Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  
Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  

Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.  

«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів
«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів

П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».

Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни
Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни

Володимир Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на державу-агресора, щоб спонукати росію до завершення війни.

ВАКАНСІЇ
розвідник, висока заробітна плата

від 25000 до 130000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Розвідник

від 20100 до 120000 грн

Дніпро

108 ОБр Сил ТрО

Командир відділення РХБР, ВОС 187. РЕБ. Війська РЕБ.

від 19000 до 120000 грн

Коломия, Івано-Франківська область

Водій

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО

Снайпер

від 22000 до 22000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Гранатометник

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада