ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Стажування на корветі Турецької Республіки типу ADA MILGEM пройшли військовослужбовці ВМС України

Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Листопада 2021, 17:05

Під час стажування офіцери ознайомилися з організацією корабельної служби, основними технічними засобами корабля та системами, що забезпечують живучість і непотоплюваність ADA MILGEM. Військові опановували прийоми та способи керування корветом у різних умовах плавання та під час маневрування як одиничним кораблем, так і у складі з’єднання.

Подібні заходи сприяють підвищенню спроможностей національного флоту на шляху впровадження стандартів Північноатлантичного Альянсу.

Нагадаємо, що у грудні 2020 року між Міністерством оборони України та турецькою компанією STM укладено зовнішньоекономічний контракт на будівництво корабля класу «корвет». У вересні 2021 року за участю делегації Міністерства оборони України на чолі з командувачем Військово-Морських Сил Збройних Сил України відбулась урочиста церемонія закладки кіля корабля.  Згідно з графіком будівництва, з квітня 2022 року починається встановлення обладнання та технічних засобів на корабель у Турецькій Республіці. До кінця 2022 року планується переміщення корвета з його подальшою добудовою на підприємствах суднобудівної галузі України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram