ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові правоохоронці Півдня України відзначають день створення територіального управління

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Листопада 2021, 17:33

На території Південного територіального управління Військової служби правопорядку у Збройних Силах України відбулися урочисті заходи з нагоди 19-ї річниці частини. Саме 01 листопада 2002 році на базі військової комендатури міста Одеса було створено Південне територіальне управління ВСП.

На початку урочистостей присутні вшанували хвилиною мовчання полеглих захисників України, які віддали свої життя у боротьбі з російським агресором. Під час заходу з нагоди створення частини начальник Південного територіального управління Військової служби правопорядку полковник Сергій Трачук зазначив:

–За часи існування частина пройшла славну історію, здобула величезний досвід, який дає змогу гідно виконувати завдання, які стоять перед Військовою службою правопорядку!

Під час шикування з нагоди відзначення дня та за значні досягнення у службовій діяльності найкращих військовослужбовців – військових правоохоронців – було нагороджено відомчими нагородами.

Серед запрошених був настоятель храму святого Архистратига Михаїла протоієрей Микола Слободян, який звернувся з вітальним словом до військовослужбовців. Він привітав особовий склад із визначною датою та побажав військовослужбовцям здоров’я, добробуту та миру.

Довідка. Відповідно до Закону України від 7 березня 2002 року «Про Військову службу правопорядку» та наказу Міністра оборони України від 12 червня 2002 року № 198 «Про заходи щодо створення Військової службу правопорядку у Збройних Силах України» на базі військової комендатури міста Одеса 1 листопада 2002 року було сформовано Південне територіальне управління Військової служби правопорядку. Зона відповідальності Південного ТУ включає в себе Одеську, Вінницьку, Миколаївську, Кіровоградську та Херсонську області України.

Позаштатний кореспондент

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook