ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Контрбатарейний радар AN/TPQ-36 може визначати одночасно декілька позицій ворога

Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Жовтня 2021, 14:34

Упродовж попередніх років на озброєння підрозділів ракетних військ і артилерії надійшла значна кількість сучасних зразків озброєння та військової техніки. Серед них — сучасний контрбатарейний радар AN/TPQ-36, який планується до показу під час виставки озброєння та військової техніки «Цифрове майбутнє армії», приуроченої до Дня захисників і захисниць України.

Нагадаємо, що AN/TPQ-36 є рухомою радіолокаційною станцією контрбатарейної боротьби. Призначений радар для виявлення та відстеження пострілів артилерії та ракетних пусків, забезпечення контрбатарейного вогню, а також може використовуватися для коригування артилерійського вогню своїх підрозділів.

AN/TPQ-36 автоматично визначає місце розташування позицій ворожої артилерії, ракетних установок та мінометів. Одночасно може обробляти ведення вогню з декількох місць до 10 різних видів зброї за максимальної дальності 24 км. Визначення позицій відбувається з виявлення першого пострілу. Система також може коригувати артилерійський вогонь своїх військ.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram