ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Бригадні артилеристи відпрацювали завдання підвищеної складності

Військовий вишкіл Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Жовтня 2021, 8:59

На полігоні Міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів, що на Миколаївщині, відбулись контрольно-комплексні заняття протитанкової артилерійської батареї окремої мотопіхотної бригади.

Дії протитанкової батареї під час підтримки загальновійськових підрозділів в обороні відпрацьовували згідно з планом бойової підготовки.

За легендою тренувань, артилерійські підрозділи намагались відбити наступ ворога у темну пору доби. Перед здійсненням вогневого ураження артилерійський дивізіон «засвітив» місцевість, що дало змогу швидко зробити розрахунки щодо цілей, які потрібно знищити.

— За даними розвідки, противник володіє силами, достатніми для здійснення прориву. Ми мали визначити точний напрямок основного удару головних сил противника та знищити його броньовану техніку, — розповів командир протитанкового резерву Микола. — Виконання стрільб вночі — це завжди завдання підвищеної складності, виконання якого потребує навченості особового складу, злагодженості дій і точних розрахунків.

Під час проведення польового виходу артилеристи покращили рівень польової виучки та провели залагодження дій у різних видах бою. Командири батарей і розрахунків отримали практику у постановці вогневих завдань підлеглим.

Фото служби зв’язків з громадськістю окремої мотопіхотної Маріупольської бригади

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Президенти України та Молдови вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
Президенти України та Молдови вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Президент України Володимир Зеленський та Президентка Молдови Мая Санду вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

«Беріг здоров’я від алкоголю, тому на Чорнобиль потрапив не одразу»: історія ліквідатора аварії
«Беріг здоров’я від алкоголю, тому на Чорнобиль потрапив не одразу»: історія ліквідатора аварії

Сергій Мирний, учасник ліквідації аварії, у 1986 році після аварії на ЧАЕС очолював загін радіаційної розвідки і працював у зоні ураження.

Спортсменка ЗСУ виборола бронзу на чемпіонаті Європи серед молоді з фехтування
Спортсменка ЗСУ виборола бронзу на чемпіонаті Європи серед молоді з фехтування

На чемпіонаті Європи з фехтування серед молоді (U23) представниця України Конрад Емелі здобула бронзову нагороду у змаганнях на шпагах.

Ворог 11 разів атакував на Гуляйпільському напрямку — Генштаб ЗСУ
Ворог 11 разів атакував на Гуляйпільському напрямку — Генштаб ЗСУ

Усього від початку доби агресор 53 рази атакував позиції Сил оборони.

Розгром у окупованому Криму: уражено три військові кораблі, винищувач та обʼєкти ППО
Розгром у окупованому Криму: уражено три військові кораблі, винищувач та обʼєкти ППО

Цієї ночі бійці «Альфи» СБУ провели спецоперацію на військово-морській базі чорноморського флоту рф у Севастополі, а також на військовому аеродромі «Бельбек».

ВАКАНСІЇ
Механік ударних БпЛА

від 20000 до 120000 грн

Львів

217 окремий батальйон 125 окремої бригади територіальної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України

Пиляр, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Технік, військовослужбовець ЗСУ

від 20800 до 22100 грн

Ніжин, Чернігівська область

Офіцер (за напрямком правоохоронної діяльності)

від 20100 до 58000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

Майстер-солдат, вибухотехнік

від 21000 до 121000 грн

Львів

125 ОБр СВ ЗСУ

Стрілець

від 20000 до 50000 грн

Українка, Миколаївська обл.

Військова частина А7095

--- ---