ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Армія FM тепер у кожному смартфоні

Новини Суспільство
Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Жовтня 2021, 14:55

Армія FM вийшло на новий рівень інформування суспільства. Приємною новиною для всіх шанувальників військового радіо Армія FM стало  те, що відтепер вони зможуть слухати його за  допомогою свого смартфона. Адже нещодавно з‘явився офіційний додаток, завдяки якому можна бути не тільки 24/7 зі своїм улюбленим радіо, а й подивитись найсвіжіші випуски програм військового телебачення України.

Аби встановити додаток на своєму смартфоні необхідно перейти за посиланням і встановити застосунок у Play Market.

За словами начальника Центральної телерадіостудії України Міністерства оборони України полковника Віктора Грома, незабаром відповідний додаток з’явиться й  в App Store.

–  Ми всіляко підтримуємо наших воїнів інформаційно і підносимо їхній бойовий дух, – каже полковник Віктор Гром. – Також у своїй діяльності ми орієнтуємося й на пересічних громадян, незалежно від віку чи роду діяльності. З пошуком найактуальніших тем допомагають нам самі слухачі, з якими ми постійно підтримаємо двосторонній зв’язок. Тож, аби не розповідати про всі наші творчі успіхи, запрошую просто послухати та побачити нас у своєму смартфоні чи на комп’ютері.

До речі, військова радіостанція в FM-діапазоні охоплює увесь Схід, Херсонщину, Київ, Житомир, Львів, Запоріжжя, Миколаїв, Вінницю, Полтаву, Бердичів та Новоград-Волинський. Цей творчий колектив служить та працює для захисників і захисниць нашої Батьківщини.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Понад тонна вибухівки і купа мертвих кадирівців: стали відомі подробиці операції «Сніг Ахмату»
Понад тонна вибухівки і купа мертвих кадирівців: стали відомі подробиці операції «Сніг Ахмату»

Під час операції, яку підготував Центр глибинного ураження СБС, а здійснили 1-центр СБС та СБУ, було знищено 65 курсантів 78-го полку спецпризначення «Сєвєр-Ахм

Уряд звільнив двох заступників Міністра оборони України
Уряд звільнив двох заступників Міністра оборони України

Кабінет Міністрів України на засіданні 20 травня затвердив рішення про звільнення двох заступників Міністра оборони України.

Через телеграм сів на 15 років: київський палій отримав вирок
Через телеграм сів на 15 років: київський палій отримав вирок

Реальний термін ув’язнення отримав російський агент, якого СБУ викрила в березні 2025 року на підпалі сигнальної установки Укрзалізниці у Києві.

Удвох проти п’ятдесяти: як «Херсон» та «Ескобар» відбивали штурми на Харківщині
Удвох проти п’ятдесяти: як «Херсон» та «Ескобар» відбивали штурми на Харківщині

Бійці бригади прикордонників «Гарт» з позивними «Херсон» та «Ескобар» далі бій ворогу на Південно-Слобожанському напрямку.

Менше стройової, більше вогневої: у Академії Сагайдачного змінили всі навчальні програми
Менше стройової, більше вогневої: у Академії Сагайдачного змінили всі навчальні програми

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного замінили стройову підготовку та вивчення статутів.  

«Етаму ваащє ногу атарвало»: російські штурмовики ідуть дорогою смерті
«Етаму ваащє ногу атарвало»: російські штурмовики ідуть дорогою смерті

Піші окупанти дісталися ділянки дороги, де була знищена штурмова група росіян на мотоциклах.

ВАКАНСІЇ
Військовослужбовець, медична сестра, фельдшер

від 22000 до 120000 грн

Ужгород

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша

Інспектор прикордонної служби

від 20000 до 25000 грн

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

Оператор БПЛА Збройні Сили України

від 20100 до 123000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

розвідник 144 окрема піхотна бригада

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Водій категорії C, D (військова служба за контрактом в ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Київ

Шевченківський РТЦК та СП (Київ)

Електрик-моторист, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

--- ---