ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Дзвін Пам’яті пролунав десять разів… В Міноборони вшанували загиблих Українських захисників

Прочитаєте за: 2 хв. 31 Жовтня 2021, 12:22

Сьогодні, 31 жовтня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої держави та під час проведення міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки. Про це повідомляє сайт оборонного відомства.

У заході взяли участь близькі та рідні загиблих героїв, представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства, Генерального штабу ЗС України, представники НГУ, офіцери ДПСУ, військовослужбовці Київського гарнізону.

Дзвін Пам’яті пролунав десять разів…

У цей день внаслідок бойових дій з російськими окупантами у 2014 році загинули:

Солдат ЗІЛІНСЬКИЙ Віктор Миколайович

Старший сержантКОВАЛЬЧУК Віктор Сергійович

Молодший сержантКОЛІВОШКО Олександр Володимирович

Солдат МОРЕКА Віталій Михайлович

Лейтенант НОВІЦЬКИЙ Юрій Михайлович

Солдат СЕМЧИШИН Андрій Євгенович

Старший сержант ЧЕРЕМИС Руслан Володимирович

У 2015 році внаслідок російської агресії на Сході України загинули:

Капітан КРАВЧЕНКО Віталій Миколайович

Капітан ТРУШ Володимир Васильович

У 2017 році віддав життя за Україну

Молодший сержант САРАЛІДЗЕ Гіоргі Анзорович

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті. Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну! Вічна їм Слава!

Вічна пам’ять Героям, які полягли в боях за нашу вільну, незалежну Україну!

Довідка. Зала пам’яті захисників України створена на вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України. Її спеціально розташовано таким чином, щоби й військовослужбовці, працівники Міноборони та Генерального штабу, й пересічні громадяни могли зайти до Зали та віддати шану своїм захисникам.

Біля споруди Зали пам’яті облаштовано плац для проведення урочистих церемоніальних заходів та Пам’ятний знак, у якій вмонтовано осколки снарядів із Дзвоном Пам’яті. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, залежно від кількості загиблих у цей день.

В середині Зали пам’яті, на спеціальних подіумах, розміщено Книги пам’яті з іменами загиблих. Структура Книг побудована за принципом календаря: один розворот – один день, де згадуються всі загиблі у цей день за всі роки.

Читайте нас у Facebook