ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Оборонні виші України і Нідерландів започаткували курс із вивчення проблем безпеки у Чорноморському регіоні

Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Жовтня 2021, 8:58 1

Національний університет оборони України імені Івана Черняховського відвідала делегація представників Королівства Нідерланди на чолі з аташе з питань оборони Королівства Нідерланди підполковником Еріком ван Вуреном. Зустріч відбулася в рамках плану заходів міжнародного співробітництва Міністерства оборони України та Збройних Сил України. 

Про це повідомляє пресслужба університету оборони.  

Під час візиту наукові працівники Міжнародного інституту соціальних досліджень (International Institute of Social Studies –  ISS) разом із групою науковців університету обговорили проєкт програми для слухачів Академії оборони Королівства Нідерланди. Відбувся спільний брифінг під керівництвом заступника начальника університету з навчальної роботи генерал-майора Сергія Салкуцана.

Представники делегації та науковці університету домовились про започаткування міжнародного курсу з вивчення проблем безпеки у Чорноморському регіоні на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Довідково

Міжнародний інститут соціальних досліджень (ISS) створений у 1952 році для нарощування потенціалу в галузі соціальних досліджень. Сьогодні ISS – це глобальний інститут із дослідниками та студентами з усього світу та випускниками з більш ніж 100 країн.

Підготував Олександр Беккер 

Читайте нас у Facebook