ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Найкращий інженерний взвод Збройних Сил України визначали на Хмельниччині

Прочитаєте за: 1 хв. 29 Жовтня 2021, 18:53 13

На базі Об’єднаного навчально-тренувального центру Командування Сил підтримки Збройних Сил України завершився конкурс на найкращий інженерний взвод Збройних Сил України.

Кубок чемпіонів та сертифікат на 160 000 гривень здобули військові інженери Командування Сил підтримки Збройних Сил України. Друге місце, а також сертифікат на 80 000 гривень, вибороли військовослужбовці Сухопутних військ, третіми стали представники Десантно-штурмових військ, їм вручили сертифікат на 48 000 гривень.

— Учасники конкурсу продемонстрували силу, характер і неабияку волю до перемоги. Змагання з кожним роком удосконалюються, стають дедалі складнішими. Попри це можна з упевненістю сказати, що вони проведенні ефективно, а головне — чесно та прозоро, — зазначив начальник інженерних військ – начальник управління інженерних військ КСП ЗС України полковник Олександр Яковець.

На фінальному етапі відбулися змагання з військового біатлону. Загальна дистанція становила два кілометри й була розділена на три етапи. Від кожної команди стартувало по дев’ять військовослужбовців. Конкурсанти показали вміння переносити тривалі фізичні навантаження. Після подолання дистанції пересіченою місцевістю учасники зі штатної зброї вражали цілі.

Згодом інженери продемонстрували навички медичної підготовки — швидко евакуйовувати пораненого побратима з поля бою та надавати йому першу невідкладну медичну допомогу.

Окрім того, визначено найкращих фахівців у трьох номінаціях: кранівник, водій-механік ПЗМ-2 та стрілець.

Фото служби зв’язків з громадськістю Командування Сил підтримки

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини, Спорт