ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

За участю представників США в Національному університеті оборони України обговорили питання гендерної політики

Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Жовтня 2021, 9:01 2

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського було проведено Міжнародний круглий стіл «Гендерна рівність у війську. Міжнародний досвід». Захід відбувся в рамках реалізації гендерної політики держави відповідно до розпорядження Офісу Президента. Про це інформує пресслужба університету оборони.

Круглий стіл організовано за сприяння Міжнародної громадської організації «Оливкова гілка» за участю представниць Сполучених Штатів Америки та Генерального штабу Збройних Сил України. Модератором заходу виступила радниця начальника університету з гендерних питань Людмила Кримець. З доповіддю на тему «Жінка-офіцер можливості, виклики та перспективи» виступила ад’юнкт НУОУ імені Івана Черняховського майор Ірина Дуднік.

Протягом заходу учасники мали можливість ознайомитись з теоретичними та практичними аспектами формування гендерної політики на національному та міжнародному рівнях, з основними  напрямками реалізації гендерної політики у Збройних Силах України та Армії США. Учасники активно долучились до аналізу основних цілей, завдань та викликів впровадження принципу гендерної рівності як для Збройних Сил України, так і для держав-членів та партнерів НАТО та щиро ділились особистим досвідом щодо забезпечення принципу гендерної рівності у війську.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини