ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Конкурс на найкращий інженерний взвод Збройних Сил України розпочався на Хмельниччині

Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Жовтня 2021, 9:35 5

На Хмельниччині стартували змагання військових інженерів видів Збройних Сил України та Командування Сил підтримки, які впродовж трьох днів визначатимуть, хто найкраще володіє професією інженера. Конкурс приурочений до Дня інженерних військ України, який відзначають 3 листопада. Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування Сил підтримки ЗСУ.

Участь у змаганнях беруть найкращі інженерні взводи, які стали переможцями серед частин Сухопутних військ, Десантно-штурмових військ, ВМС та Командування Сил підтримки Збройних Сил України. Під час випробування оцінюватиметься здатність взводу виконувати комплекс завдань з тактико-спеціальної, спеціальної та загальновійськової підготовки. Крім того, під час проведення конкурсу визначається найкращий командир взводу.

Також у рамках проведення конкурсу одночасно тривають змагання на найкращі відділення: інженерно-саперне, важкого механізованого мосту (ТММ) та розрахунок автомобільного крана.

За перебігом конкурсу слідкує голова суддівської колегії – начальник інженерних військ – начальник управління інженерних військ Командування Сил підтримки Збройних Сил України полковник Олександр Яковець.

На початку змагань він привітав усіх учасників, побажав успіхів та згадав про полеглих вояків-інженерів у війні з російським агресором. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять побратимів та поклали квіти до меморіалу пам’яті героїв.

Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Вишкіл