ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командувач ВМС нагородив учасників рятувальної операції військового корабля «Балта»

Прочитаєте за: 2 хв. 28 Жовтня 2021, 11:09 5

Цього тижня відбулася церемонія нагородження в одеському Будинку офіцерів. Командувач ВМС ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа урочисто нагородив екіпажі спеціалізованого флоту казенного підприємства «Морська Пошуково-Рятувальна Служба», «Держгідрографії», філії «Дельта-лоцман» Адміністрації морських портів України, а також офіцерів, старшин та матросів ВМСУ, які відзначилися під час рятувальної операції та ліквідації наслідків аварії на судні розмагнічування «БАЛТА».

Про це розповідається у відеорепортажі Телерадіостудії Міністерства оборони України «Бриз».

12 жовтня під час виконання завдань за призначенням судно розмагнічування «Балта» ВМС України зазнало серйозних пошкоджень при спробі швартування в умовах сильного шторму до причалу острова Зміїний.  У кормовій частині судна було затоплено кілька відсіків, двоє моряків були травмовані.

Військово-Морськими Силами було розгорнуто пункт управління пошуково-рятувального забезпечення, на допомогу екіпажу вийшов аварійно-рятувальний загін, були задіяні плавзасоби морської пошуково-рятувальної служби, Державної прикордонної служби України, «Держгідрографії» та філії «Дельта-Лоцман» – усього 8 кораблів та катерів і 4 вертольоти окремої морської авіаційної бригади. Льотчики та моряки різних відомств, об’єднавши зусилля, у цій складній ситуації відпрацювали чітко та злагоджено.

За проведення робіт із пошуку та надання допомоги аварійному судну Командувач ВМС України нагородив двадцятьох цивільних моряків. А також нагородив і членів екіпажу судна розмагнічування  «Балта» за професіоналізм, вмілі та рішучі  дії під час ліквідації аварії.

Контр-адмірал Олексій Неїжпапа особливо відзначив, що саме висока фахова підготовка особового складу усіх задіяних у ліквідації аварії відомств відіграла головну роль у боротьбі за живучість корабля та довела, що українські військові та цивільні моряки готові до будь-яких позаштатних ситуацій в морі та здатні вміло реагувати на них.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Відео, Новини